Dostawa

Tu jesteś: :/Dostawa
Dostawa 2018-08-29T12:26:12+00:00
Wyciąg z Regulaminu:Wysyłka i dostawa  towaru17. Sklep realizuje zamówienia w ciągu 2 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia przez klienta w przypadku zapłaty przy odbiorze. Przy zapłacie przelewem lub eCard realizujemy zamówienia po zaksięgowaniu środków na koncie. W przypadku trudności z realizacją, Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany.

18. Koszty dostawy towaru na terenie Polski uzależnione są od wartości zamówionego towaru i sposobu płatności. Wysyłki realizowane są za pomocą Poczty Polskiej w postaci przesyłek ekonomicznych oraz za pomocą firmy kurierskiej. Przy wartości zamówienia powyżej 150 zł koszty dostawy pokrywa Sklep. Przy zakupach o łącznej wartości towarów poniżej 150 zł, koszty dostawy przechodzą na klienta. Przesyłki o wadze powyżej 2kg realizowane będą wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej wg cennika za usługę kuriera. Zryczałtowane koszty przesyłek przedstawiają się następująco:

Sposób i przewidywany czas dostawy Forma płatności 0-150 zł ≥150 zł
Przesyłka kurierska
czas dostawy: 2 dni robocze
przy odbiorze (za pobraniem) 17,50 zł 0 zł
Przesyłka kurierska
czas dostawy: 2 dni robocze
płatności elektroniczne 15 zł 0 zł

19. Sklep bierze na siebie odpowiedzialność za wszelkie uszkodzenia bądź zaginięcie towaru spowodowane przez Pocztę Polską  oraz przewoźnika Sklepu. W przypadku przewoźnika wybranego przez stronę kupującą, Sklep zrzeka się wspomnianej odpowiedzialności.

20. Możliwość i warunki dostawy poza granicę Polski będą uzgadniane indywidualnie z Klientem.