Książeczki dla dzieci, nauka języków, poradniki - WYDAWNICTWO REA

książeczki dla dzieciMateriały do pobrania

Koszyk:
0,00 zł
Home › Reklamacje i zwroty

Reklamacje i zwroty

Wyciąg z Regulaminu:

Zwroty

23. Pewni wysokiej jakości oferowanego przez nas towaru, Klient ma prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. 2012 r., poz. 1225)  bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru.

24. Razem z towarem zaleca się zwrócić otrzymaną fakturę. Sklep gwarantuje zwrot wartości zamówienia. Zwrot należności nastąpi w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki przez Sklep. Pieniądze zwracamy przelewem bankowym.

Reklamacje

25. Naszym celem jest dostarczenie Państwu produktów najwyższej jakości. W przypadku wykrycia wad technicznych lub uszkodzeń powstałych podczas dostawy, prosimy o odesłanie wadliwego towaru na adres Sklepu.

26. Na zakupiony towar Klientowi przysługuje reklamacja w oparciu o przepisy Kodeksu Cywilnego. W przypadku wykrycia wad towaru Klient zobowiązany jest niezwłocznie je zgłosić Sprzedawcy.

27. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 3 dni roboczych od dnia dostarczenia towaru do Sklepu. Koszty związane z odesłaniem reklamowanego towaru będą zwrócone przelewem lub przekazem pocztowym w terminie 7 dni od daty uznania reklamacji przez Sklep. Do reklamowanej przesyłki należy dołączyć fakturę wraz z opisem wykrytej wady. Produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu do wyboru inne, dostępne w Sklepie towary. Koszty przesyłki wymienionego towaru pokrywa Sklep.

28. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy Klienta Sklep nie ponosi żadnej odpowiedzialności.